Stefan Mugosa a marcat un gol pentru naționala Muntenegrului (video)
8 octombrie 2017, duminică

Fotbalistul clubului Sheriff Tiraspol Stefan Mugosa, a marcat un gol pentru naționala Muntenegrului în meciul de astăzi cu Polonia din cadrul preliminariilor CM-2018. Atacantul muntenegrean a ieșit la schimb în minutul 77, iar peste un minut a trimis deja balonul în poarta adversă.

Partida dintre cele două selecționate s-a încheiat cu scorul de 4:2 în favoarea Poloniei.

Muntenegru s-a poziționat pe locul 3 în grupă, iar Polonia este lidera grupei și a obținut calificarea la CM-2018.

Sursă: "Moldova Fotbal"